Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl Durszlak.pl Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Odszukaj.com - przepisy kulinarne Top Blogi Świetliste - artystyczna fotografia dziecięca Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

Wyroznienie

Za wyróżnienie bardzo dziękuję Pinkcake :)

 

Zasady zabawy:

1. Umieścić u siebie link do bloga osoby, od której dostaliśmy nominację.
2. Wkleić powyższe logo na swojego bloga.
3. Napisać 7 rzeczy o sobie.
4. Nominować 16 osób i poinformować je o tym, pisząc odpowiedni komentarz.

 

7 rzeczy o mnie (pierwszych które przyszły mi do głowy :))

1. Jeszcze 10 lat temu, głośno obwieszczałam wszem i wobec, że od gotowania to ja będę miała kucharkę, a już na pewno facetowi pod nos nic nie będę podstawiać. ;)

2. Gotując, piekąc czy nawet robiąc kanapki potrafię, w chwilę, doprowadzić kuchnię do ruiny ;) co gorsza ciężko mi się zabrać, żeby to posprzątać. Paweł straszy mnie, że założy alternatywnego bloga, gdzie każdą potrawę, będzie reprezentować zdjęcie kuchni - zrobione bezpośrednio po przygotowaniu owej. ;)

3. Uwielbiam kupować. Cokolwiek. Nawet wybieranie jogurtów jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

4. Potrafię słuchać jednej piosenki, która akurat wpadnie mi w ucho, do znudzenia, kilkadziesiąt razy dziennie. W ekstremalnych przypadkach, potrafię dodatkowo cofać i odsłuchiwać ulubioną frazę, czasami zaledwie sekundową, w trakcie. (Jeśli jest wideo, przynajmniej co trzeci raz muszę też pooglądać ;))

5. Uwielbiam wózki dziecięce, w podstawówce zbierałam katalogi (i podziwiałam, jak chłopcy - gazetki z samochodami ;)), do dzisiaj nie jestem w stanie przejść koło żadnego obojętnie i jestem na bieżąco z ofertą z całego świata. :)

6. Mam niewytłumaczalną słabość do Heleny Bonham Carter, no uwielbiam i napatrzeć się na nią nie mogę! Zważając na pkt. 5, chyba nikogo nie zdziwi, że przez dłuższy czas miałam takie zdjęcie na pulpicie. ;)

7. Uwielbiam też spać, w wolne dni pierwszą drzemkę zaliczam jakieś dwie godziny po przebudzeniu. ;)

 

W ramach wywiązania się z punktu 4, w końcu (po 2,5 roku) zaktualizowałam boczną szpaltę, dodając blogi, które odwiedzam regularnie i obiecałam sobie, od dziś, robić to regularnie. :)

*** 

A już jutro zapraszam na sernik z porzeczkami, pyszny! 

środa, 03 sierpnia 2011, n_zak

Polecane wpisy

Komentarze
2011/08/03 17:22:39
Zgadzam się z punktem 2,3 i 4, chociaż panią Carter również bardzo lubię. :) Z niecierpliwością czekam na przepis na sernik porzeczkowy, bo moje zbiory tych małych pyszności są coraz mniejsze.
-
2011/08/03 17:29:28
2,3,4 to tak jak ja ;-). Z wózkami dziecięcymi to mnie zaskoczyłaś na maxa!:)) Fajnie :)
Za panią Heleną raczej nie przepadam . Drzemek nie robię, ale w weekend zawsze śpię dłużej ,bo lubię się wyspać:)

A czy ten serniczek to ten , o którym myslę?
Pozdrowienia:)
-
2011/08/03 17:51:30
Ale się uśmiałam z tych wózków;) Szkoda, że nie wiedziałam 4 miesiące temu, bo przydałaby mi się porada:)
Pozdrawiam!
-
2011/08/03 20:44:12
Jak miło zobaczyć się w bocznej szpalcie. :P
Co prawda miałam w domu tylko trzy katalogi z wózkami, ale też non stop je oglądałam. Jeden był chyba z Chicco i teraz zawsze patrzę na wózki czy akurat nie z tej firmy ktoś posiada. :)
-
2011/08/04 11:52:26
Doprowadzanie kuchni do ruiny to również moja specjalność. Helenę B.C. uwielbiam, jej męża również ;). Pozdrawiam serdecznie :)
-
2011/08/08 21:57:40
po punktem nr 7 podpisuję się wszystkimi kończynami :)
-
2011/08/23 15:22:27
Podpisuję się pod połową z Twoich punktów. Wózkowej obsesjinie posiadam, ale zdecydowanie jestem mistrzem drzemek i spania (a spróbuj mnie obudzić - ugryzę;), a codzienne zakupy są jedną z przyjemniejszych części dnia :)
Pozdrawiam!